Mobil uygulama ile internetten para kazanma

Merhaba bu anlatımımız kadınlarımıza özel olarak mobil cihaz üzerinden mesajlaşarak internetten para kazanma yollarını içermektedir.

Öncelikle merhaba değerli arkadaşlarım belirtmeliyim ki şu an ki sistemimiz tamamen ev kadınlarımız ve kız öğrencilerimiz için geçerlidir. Mevcutta olan bir uygulamamız üzerinden sadece mesajlaşarak ek gelir kazanç sağlıyorsunuz ve bunu yaparken hiç bir kişisel bilgi vermiyorsunuz adınız , telefon numaranız gibi bilgiler sizden istenmiyor hiç bir ücret ödemiyorsunuz. Bu gizlilik ile insanlar ile mesajlaşıyorsunuz ve uygulama üzerinden mesaj attıgınız kişiler size geri dönüş yaptığında dolar üzerinden elmas kazancı sağlıyorsunuz. Ve bu kazanılan elmasları günün sonunda dolara çevirebiliyorsunuz. Sistemimiz bu kadar basit geç kalmayın. 

internetten para kazanırken ismim Gerekli mi ?
Hayır. Kendi adınızı kullanmadan uygulama içerisinde olabilirsiniz ve sizden hiç kimse gerçek adınızı talep edemez.
Telefon numaram gerekli mi ?

Hayır. Sizden hiç kimse telefon numarası isteyemez ve talep edemez eğer siz mesajlaşmaya başladığınız insan ile bir bağ oluşturursanız kendiniz isterseniz verirsiniz.
internetten mesajlaşarak para kazanma imkanı sunulurken fotoğrafım gerekiyor mu ?

Hayır sizden herhangi bir kişisel bilgi fotoğraf, Telefon, İsim gibi bilgiler talep edilmiyor.

Erkeğim bende sisteme katılabilir miyim ?

Üzgünüm sistemimiz sadece kadınlarımızın kazanmasına odaklı bir sistemdir.

Para kazanmaya başlarken herhangi bir sermaye veya ücret ödüyor muyum?

Hayır tamamen sıfırdan ve hiç bir ücret ödemeden başlıyorsunuz ve ilerleyen zamanlarda dahi ne kadar kazanırsanız kazanın herhangi bir ücret talep edilmiyor edilemez.

Haftalık internetten mesajlaşarak ne kadar kazanırım ?

Bu sorunun cevabı tamamen sizin potansiyelinize bağlı olarak değişir. Ancak ortalama insanlarla mesajlaşmayı ve konusmayı seven kullanıcılar yaklaşık olarak haftalık 5000 TL ile 10000 TL arası kazanabiliyor. Sürekli bir performans içinde olursanız bu internetten mesajlaşarak elde ettiğiniz ek kazanç aylık 50000 TL ye kadar çıkabiliyor yani tamamen sizin performansınıza bağlı olarak değişiyor.

İnternetten para kazanmaya nasıl başlarım ?
Biz uygulamaya alışıp para kazanma evresine başlayana kadar sizlerin yanında oluyor anlatıyoruz ve herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Ne kadar basit oluğunu anlayacaksınız sadece mesajlaşıyorsunuz karşıdaki insan sizin kim olduğunuzu dahi bilmiyor . Eğer sizde hemen kazanmaya başlamak istiyorsanız bize iletişim bölümünden whatsapp'tan Ela hanım'a yazınız. 

Bol Kazançlar Dileriz...